A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 6 perc
A TPD-vel kikerültünk a szürkezónából
Az e-cigarettával kapcsolatos magyar jogszabályok életbe lépésével, május 20-ától számos új szereplő jelent meg a hazai piacon, köztük a széles, minőségi termékpalettát kínáló német XEO is, amelynek tulajdonos-ügyvezetője, Markus Goch néhány hete járt Magyarországon. Az ügyvezetővel a termékkör várható fejlődési trendjeiről, az egyes szegmensek jellemző fogyasztóiról, cégük indulásáról és tervezett fejlesztéseiről is beszélgettünk.
