MTI
Becsült olvasási idő: 1 perc
2020 után betiltják a mentolos cigarettát Magyarországon

Az európai uniós szabályozás miatt 2020. május 20. után tilos lesz mentolos cigarettát, cigarettadohányt forgalomba hozni Magyarországon, közölte Zombor Gábor, az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyi államtitkára május 13-án az Országgyűlésben, az egyes egészségügyi és egészségbiztosítási tárgyú törvények módosítása kapcsán.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!