Tobacco

Rovat:

Illegál
Becsült olvasási idő: 1 perc
Rendőrök szállítottak le egy férfit egy repülőről, mert a mosdóban dohányzott

Az eset a Ryanair Palma Mallorcáról Manchesterbe tartó járatán történt.

Egy férfit rendőrök vittek le a Ryanair járatáról, miután a személyzet rajtakapta, hogy a repülőgép mosdójában dohányzik – írja az Insider.

A légitársaság azután erősítette meg az értesülést, miután kikerült az internetre egy felvétel, amelyen két rendőr látható egy gépre szállva, ami kedden a spanyolországi Palma Mallorcáról az angliai Manchesterbe repült.

A videón ezután látható, ahogy a rendőrök a többi utas szeme láttára kikísérnek egy fekete sapkát, rövidnadrágot és flip-flopot viselő fiatalembert a repülőgépről, majd egy közelben parkoló rendőrautóhoz kísérik.

Képünk illusztráció (Fotó: Kevin Hackert / Unsplash)

„A Palmából Manchesterbe tartó május 30-i járat személyzete előre rendőri segítséget kért, miután egy dohányzó utast találtak a fedélzeten”

– közölte a Ryanair az Insiderrel közleményében.

A járat egyik utasa a Manchester Evening Newsnak elmondta, hogy a légiutas-kísérők körülbelül 20 perccel a felszállás után füstszagot éreztek a mosdóból, és miután felvették az összes adatát, a férfit megnevezték és megszégyenítették az egész gép előtt.