Becsült olvasási idő: 0 perc
Palántaszemlét tartottak

Az ULT Magyarország Zrt. és a Nyidoter Kft. április 19-én közös palántaszemlét és szakmai napot tartott Szabolcs-Szatmár- Bereg megyében, írja a madosz.hu.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!