A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 8 perc
Őrmesterből dandártábornok
Áder János köztársasági elnök 2015 januárjában nevezte ki dandártábornokká dr. Minya Mihályt, aki akkor a NAV Közép-magyarországi Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatóság főigazgatói pozícióját töltötte be. A dandártábornokot – aki a NAV 2016 elején elindult átszervezése óta a NAV Jövedéki Főosztályának főosztályvezetője – pályafutásáról, a hatóság ellenőrzési, felderítési tevékenységéről, valamint a NAV átszervezéséről kérdezte a Tobacco.
