Bruce Willis-ről ismeretes, hogy rendszeres Hell fogyasztó, és ez nem csak annak köszönhető, hogy immáron négy éve dolgozik együtt a magyar márkával. Az amerikai színészlegenda máig rendszeresen kéri az utánpótlást az energiaitalokból, és nála van például az egymilliárdodik doboz is, amit kimondottan nagy becsben tart.
A piacvezető magyar energiaital márka büszke arra, hogy Bruce Willis az otthoni hűtőjében is mindig tart egy jó adag Hellt. A színész tavaly forgatta legújabb akciófilmjét az amerikai Georgia államban, amikor ráébredt arra, hogy nincs nála elegendő a kedvencéből. Mivel a forgatásnak helyszínt adó amerikai kisváros környékén nem volt kapható az ördögfejes energiaital, Willis visszafordíttatta magángépét New Yorkba, hogy az otthoni Hell készletből hozasson utánpótlást.
A gyümölcsöző együttműködésből már eddig is izgalmas reklámkampányok születtek, így nem csoda, hogy újabb szerződéshosszabbításra került sor. Bruce Willis további két évig még biztosan hellesként néz vissza ránk világszerte, és bevállalós képekkel emeli a tétet!

„A Hell Energy nem titkolt célja, hogy fiatalítsa célcsoportját, ebben pedig óriási szerepe lesz Bruce Willis-nek is a következő két évben. Az amerikai színészről az eddigiekhez képest sokkal vagányabb képek készültek. Azt gondolom, az eredmény önmagáért beszél!”
– mondta el Schmidt Krisztián a Hell Energy kreatív marketingigazgatója az új kampánykreatívok kapcsán. A még mindig kiváló formában lévő Bruce Willis legújabb „felfedezettje” a Hell portfólióból a FOCUS nevű termék, amelyet elmondása szerint gyakran a filmszövegek tanulása közben is fogyaszt.
