Tobacco
Becsült olvasási idő: 0 perc
Lángokban állt a dohányszárító
A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Geszteréden gyulladt ki egy dohányszárító három állása.

Az adonyi hivatásos, a szakolyi önkormányzati és a geszterédi önkéntes tűzoltók két habosított vízsugárral és további két vízsugárral eloltották a tüzet Geszteréden, ahol egy negyven négyzetméteres, hatállásos dohányszárító három állásában égett a termény a település tanyasi területén”

– írta Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság közleménye nyomán a Szabolcs Online csütörtökön.