Becsült olvasási idő: 0 perc
Kilencezer doboz cigit csempésztek át az ukrán–magyar határon

A kölcsei rendőrök a NAV munkatársaival közösen elfogták a csempészeket.

A Kölcsei Határrendészeti Kirendeltség és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai közös szolgálatellátásuk alatt Tiszabecs és Uszka települések között jövedéki árucsempészet elkövetése közben tetten értek és elfogtak két ukrán állampolgárt 2021. november 29-én este – írja a Police.hu.

A külföldi férfiaktól kilencezer doboz, közel tizenhétmillió forint értékű magyar adó- és zárjegy nélküli dohányárut foglaltak le az egyenruhások.

Az ügyben a Nemzeti Adó- és Vámhivatal folytat büntetőeljárást.