Késsel támadt a taszári trafik eladójára egy férfi tegnap délelőtt 11 órakor – írja a SONLINE.
A támadó egy szót sem szólt, egyszer csak az eladó nyakához tartotta a kést. Az eladónő eltolta a kezét és segítségért kiabálva kifutott az utcára, ahol a közeli vegyesbolt dolgozója és az önkormányzat alkalmazottai siettek segítéségére.

A férfi ezután a kést a kukába dobta és elnézést kért.
„Ismerjük, egy aranyos, kedves bácsi, korábban biztonsági őrként dolgozott, de most táppénzen van, cukorbeteg. Itt mindenki ismeri egymást, 13 éve működünk egy zárt közösségben. A szomszédja a megmondhatója, soha sincs vele probléma, vita, egy hangos szó sem. A mentősök megmérték a cukrát, 9-es volt, amiatt nem kattanhatott be”
– mondta az üzletvezető.
A rendőrség tájékoztatása szerint a 62 éves férfit súlyos testi sértés kísérletével és garázdasággal gyanúsítják. A hírportál értesülései szerint a pszichiátriára vitték be. Az eladónőt szintén kórházba szállították, mert megviselte az eset. Sérülés nem történt, a támadó nem követelte a bevételt.
