Tobacco

Rovat:

Illegál
Becsült olvasási idő: 1 perc
Késes rabló fosztott ki egy szigetszentmiklósi dohányboltot
A rendőrök kevesebb mint 6 óra alatt elfogták az elkövetőt.

Szeptember 16-án délután egy 20 éves nő rabolt ki egy dohányboltot Szigetszentmiklóson – írja a Police.hu.

Az elkövető szúrómozdulatokkal rémítette meg az eladót, aki ugyan nem akarta kinyitni a kasszát, ijedtében elejtette a kulcsot, amit a támadó felkapott. Összesen több mint 400 ezer forintot vett ki a pénztárgépből, valamint magával vitt 4 doboz cigarettát, majd egy korábban lopott, defektes kerékpárral hagyta el a helyszínt, miközben a zsákmány jelentős részét elhullajtotta.

A bejelentés után csupán 5 és fél órával a rendőrök azonosították és elfogták az elkövetőt, akinél egy újonnan vásárolt aranyozott karórát, egy mobiltelefont, öngyújtót, üres pénztárcát, egy kulcscsomót, valamint 10.125 forintot találtak. A kihallgatás során a terhére rótt bűncselekményt beismerte.

A Szigetszentmiklósi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya az azóta letartóztatott nővel szemben felfegyverkezve elkövetett rablás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a további eljárást.