Becsült olvasási idő: 1 perc
Karácsonyi illattal és ízzel érkezik a XIXO új jegesteája

Új taggal bővül a XIXO jegestea-családja: aludobozos kiszerelésben érkezik a cseresznye–vanília ízű feketetea.

A XIXO jegesteák sora most egy új taggal bővül: megérkezett a limitált kiadású, cseresznye–vanília ízű feketetea, méghozzá kizárólag aludobozos kiszerelésben! Az új, téli ízvilágú ital a jegestea-család többi tagjához hasonlóan megújult csomagolásban, teljesen új dizájnnal érkezik.

Hidegen és melegen egyaránt felüdülést biztosít és meghitt hangulatot csempész a sokszor borongós, fázós téli napokba. A cseresznye és a vanília íze a gyermekkori élményeket és a klasszikus karácsonyokat idézi, hogy mindenki az ünnepekre hangolódhasson.

Forrás: XIXO

A gyümölcslével és valódi feketetea-kivonattal készülő teaital illata és finom íze jól illik a családi körben töltött meghitt napokhoz, de a korcsolyázós, szánkózós szabadtéri programokhoz is. Legyen szó karácsonyi vacsoráról, baráti összejövetelről, vagy akár az ajándékok kicsomagolásáról – a XIXO téli teája minden alkalomhoz tökéletes választás lehet.

Az új íz november 1-től már elérhető a boltok polcain.