Becsült olvasási idő: 2 perc
Jelentősen emelkedett a kártyás fizetési forgalom

Az idei első negyedévben tovább folytatódott az elektronikus pénzforgalom bővülése Magyarországon, elsősorban a fizetési kártyás forgalom emelkedése volt számottevő - derül ki a jegybank szerdán közzétett összegzéséből.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!