Becsült olvasási idő: 6 perc
Hova lett a bárokból a „füstös Chicago” életérzés?

Tíz évvel ezelőtt ilyenkor már a türelmi időt töltöttük. Szinte elképzelhetetlen volt, hogyan lesznek majd a füstös szórakozóhelyek… füstmentesek. Ma pedig már teljesen természetes, hogy a legnagyobb téli hidegben is az utcán hódolnak szenvedélyüknek a dohányosok. Hogyan jutottunk el ide? Mennyire volt zökkenőmentes az átállás? Utánajártunk, amihez persze be kellett ülni néhány vendéglátóhelyre.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!