A Philip Morris International Fülöp-szigeteki dohány használatát fontolgatja füstmentes termékeiben, miután bővítettek egy helyi leányvállalat által működtetett gyárat – írja a The Philippine Star alapján a Tobacco Reporter.
„Mi is gondolkodunk azon, hogy elkezdjük használni a Fülöp-szigeteki dohányt a füstmentes termékekben”
– mondta Jacek Olczak, a PMI vezérigazgatója a Philip Morris Fortune Tobacco Co. (PMFTC) Tanauan Cityben (Batangas) található gyárának avatásán.

Olczak kijelentette, hogy a Fülöp-szigeteki dohánylevelek minősége egyre jobb.
A PMFTC a PMI és a Lucio Tan's Fortune Tobacco Corp. 50-50 százalékos partnerségében jött létre. A kibővített gyárban a PMI Blends márkanév alatt a PMI hevített dohánytölteteket fog gyártani a füstmentes Bonds termékéhez.
„Minden országban, ahol működünk, a termékeinkben megtalálható Fülöp-szigeteki dohány. Ez azt jelenti, hogy több mint 100 piacon találkozhatnak a fogyasztók a Fülöp-szigeteki dohánnyal Nagyon elégedettek vagyunk a Fülöp-szigetek szabályozási és üzleti környezetével, ezért döntöttünk úgy, hogy ide telepítjük ezt a gyártást”
– tette hozzá Olczak.
