hero
Tobacco
Becsült olvasási idő: 1 perc
Fekete Tibor: 2024-ben talán stabilizálni lehet a magyar dohánytermelést

A nyíregyházi Értéktári Estéken adott elő az ULT Magyarország Kft. agronómiai igazgatója.

Ezúttal a nyíregyházi és a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei értéktárba is bekerült szabolcsi dohány volt a Nyíregyházi Települési Értéktár Értékes Esték bemutató programsorozatának alanya – írta pénteken a Nyíregyháza.hu.

A szabolcsi dohány értéktári bejegyzésének egyik ajánlattevője Fekete Tibor, az ULT Magyarország Kft. agronómiai igazgatója volt, aki elmondása szerint tudomásul vette, hogy a világ nagyot változott, éppen ezért szerettek volna emléket állítani a szabolcsi dohánykultúrának.

Fekete Tibor (Forrás: Nyíregyházi Televízió / YouTube)

Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében egykoron a dohány volt az első számú mezőgazdasági termék. Rengeteg embernek biztosított megélhetést. Nagyon sokan napszámba jártak, és úgy szerezték meg a havi bevételüket. Arról se feledkezzünk meg, hogy 1890-től Nyíregyházán létrejött a beváltó, és ezt követően folyamatosan fejlődött. Fermentáló üzemmé vált, és több mint 3 500 embernek biztosított munkalehetőséget. Kvázi, Nyíregyházán az első számú foglalkoztató volt egykoron. (…) A szabolcsi dohány klasszikusan természetes szárítású tájfajta volt, és később, amikor a harmincas évek derekán megjelentek a Virginia fajták, az ipar igénye is ebbe az irányba mozdult el. Nagyon sokáig még tartotta a pozícióját, de a hetvenes évektől a Virginia termesztése volt a domináns”

– mondta az Értéktári Estéken Fekete Tibor, aki azt reméli, az egy évtizede lejtmenetben lévő hazai dohánytermesztést talán 2024-ben stabilizálni lehet. Mint mondta, az itthoni termés több mint nyolcvan százalékát Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye adja. Az itt termelt dohány egyharmada Szolnokra, kétharmada pedig Olaszországba kerül, assisi és nápolyi üzemekbe, feldolgozott termékként aztán a világ szinte minden országába eljut.

Fekete Tibor elmondása szerint a dohány az egyik legfizetőképesebb és legjövedelmezőbb növénynek számít a termelők oldaláról, s büszke arra, hogy Magyarországon magyar dohányfajtákkal dolgoznak. Mint mondta, Debrecenben elhivatott nemesítők kísérleteznek olyan fajtákkal, melyek az éghajlatváltozás ellenére is versenyképesek maradhatnak a világpiacon.

Az eseményről a Nyíregyházi Televízió is beszámolt: