A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai nyolchetes kölyökkutyákat találtak az M1-es autópálya Komárom-Esztergom megyei szakaszán – derül ki a hivatalos sajtóközleményből.

A NAV munkatársai egy bolgár autót ellenőriztek, melynek belsejében kétszáznyolc doboz adózatlan cigarettát, és öt darab nyolc hetes, spicc jellegű kiskutyát találtak, melyeket chip és útlevél nélkül szállítottak.
Az ebek egy alapítványhoz kerültek, a cigarettát pedig a pénzügyőrök lefoglalták és eljárást indítottak.
