Becsült olvasási idő: 0 perc
Bobi kiszagolta az egymilliót érő cigit

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai egymillió forintot érő cigarettát találtak egy ukrán autóban – írta honlapján a hivatal hétfőn.

A pénzügyőrök Barabásnál ellenőrizték azt a kocsit, amelynek sofőrje két doboz cigarettát jelentett be.

A járművet Bobival, a szolgálati kutyával tételesen is átvizsgálták. Bobi szimata nem csalt, a tetőkárpitból, az ülések háttámláiból, a pollenszűrőből és a csomagtérben lévő gyári rekeszekből is dohány került elő.

A férfi azt mondta, hogy a füstölnivaló az övé, a csaknem kétmillió forintos bírságot a helyszíne megfizette.

A pénzügyőrök az egymillió forintot érő cigarettát lefoglalták, és költségvetési csalás gyanúja miatt feljelentést tettek.