The Beast Unleashed néven ízesített, alkoholtartalmú malátaitalt dob piacra Monster – írja a Whiskey Raiders.

Az ital 6 százalék alkoholtartalmú lesz, és négy ízesítésben lesz elérhető, ám ezek egyelőre ismeretlenek. Ha a márka az alkoholmentes ízek alkoholos változatait választja, ahogy az Mountain Dew tette a HARD MTN DEW-vel, akkor az eredeti, a görögdinnye, a fehér ananász, a Nitro Super Dry (amely citrusos profillal rendelkezik) és az Assault Energy (amelyet a márka úgy ír le, hogy „bourbon cola + Monster” ízprofillal rendelkezik) valamilyen választékára számíthatunk.
A The Beast Unleashed 2022 negyedik negyedévében, tehát október és december között kerül az amerikai boltok polcaira sörforalmazókon keresztül. Kezdetben kétféle kiszerelésben lesz elérhető, 5 és 3,5 deciliteres dobozokban.
