Becsült olvasási idő: 1 perc
A WHO különadót vettetne ki a cukros italokra

Az élelmiszerek adójának emelésével nem lehet javítani a népegészségügyi mutatókon, csak társadalmi összefogással - közölte közleményében a Magyar Ásványvíz, Gyümölcslé és Üdítőital Szövetség.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!