Tobacco
Becsült olvasási idő: 1 perc
A MADOSZ tisztségviselő-választásának eredményei

A Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) 2024. március 7-i, máriapócsi küldöttgyűlésén tisztségviselőket is választottak, az alábbi eredménnyel.

Elnökség

  • Elnök: Kenyeres Sándor
  • Alelnök: Czibulya Norbert
  • Tagok: Andrejcsik Dávid, Bényei Illés Mihály, Durbák Ferenc, Eisler József, Gál Mihály, Kocsis Miklós, Révész Dezső, Tóth Sándor

Ellenőrző Bizottság

  • Elnök: Bodó László
  • Tagok: Borok László, Kovács István

Etikai Bizottság:

  • Elnök: Gál János
  • Tagok: Neményi Zsolt, Semsey Árpád

Az ULT Magyarország Kft. ügyvezetése közleményben gratulált a megválasztott tisztségviselőknek, s eredményes munkát kívánt a következő ciklusra.

A magyarországi dohánytermesztés fenntarthatóságának továbbra is alapvető feltétele a dohánytermesztéshez kapcsolódó nemzeti és egyéb támogatások biztosítása és azoknak az évenkénti mértéke. Ahhoz, hogy a dohánytermelők ezen bevételi forrása az elkövetkező években is megfelelő szinten rendelkezésre álljon, az ULT Magyarország Kft továbbra is együttműködik a hazai dohánytermesztés érdekvédelmi szervezetével”

– írták.