Becsült olvasási idő: 0 perc
A koronavírus miatt betiltották a vízipipázást Katar kávézóiban és éttermeiben

Az ideiglenes intézkedést abban a reményben hozta a katari egészségügyi minisztérium, hogy így megfékezhetik a koronavírus-járvány terjedését.

Január 8-ától tilos vízipipázni a katari éttermekben és kávézókban – írja a Tobacco Reporter a The Peninsula című katari hírportál nyomán.

Az intézkedés további értesítésig marad érvényben, akiket mégis vízipipázáson érnek, azok ellen eljárás indul.

A katari egészségügyi minisztérium azt reméli, a más megelőző intézkedésekkel egy időben meghozott döntéssel meg tudják fékezni a koronavírus-járvány terjedését az országban.