Tobacco

Rovat:

Illegál
Becsült olvasási idő: 1 perc
A hűtőt felborítva tört be a trafikba

Múlt szombaton egy szombathelyi dohányboltba tört be egy ismeretlen tettes.

Ismeretlen személy/személyek 2023. február 26-án, a hajnalban órákban a Körmendi út és az Újvilág utca kereszteződésében található dohánybolt ablakát betörték. Az épületbe bejutva onnan dohánytermékeket tulajdonítottak el, valamint több árucikket megrongáltak. A Szombathelyi Rendőrkapitányság nyomozói büntetőeljárás keretében azonnal megkezdték az adatgyűjtést és a rendelkezésre álló kamerafelvételek elemzését, valamint a tanúkihallgatásokat”

közölte Seffer Lilla őrnagy, a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője a 112Press.hu-val.

A portál arról írt, hogy a betörő egy ablakon próbált bejutni, ám miután azt betörte, tapasztalta, hogy egy italhűtő állja útját. Ezt a tettes felborította, s bejutott a dohányboltba, ahonnan a rendőrség közlése szerint dohányterméket tulajdonított el.