Számos golfjátékos szokása a játék közbeni cigarettázás, az olimpiai játékokon azonban ez nem megengedett – írja a The Guardian.
A párizsi olimpia helyszínein mindenütt tilos a dohányzás, ez alól pedig a golfpálya sem kivétel. Ez hátrányosan érinthet néhány játékost, akik rendszeresen élnek ezzel a szokással.

„Mindig dohányzom a pályán. Ez a szokásom, de ezen a héten nem fogok”
– mondta a lapnak Charlie Hull, a brit olimpiai csapat játékosa.
Hozzátette, valószínűleg teljesítményét is befolyásolni fogja a tilalom, ugyanis a cigaretta segít neki az ellazulásban.
