2022. augusztus 3-án vetőmag és fajtakísérleti szemlét tartottak Debrecenben, az Agroport-D Kft. Külső sámsoni úti telephelyén – írta csütörtökön a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) honlapja.

„A szemlén a hatóság képviselői mellett az iparág képviselői is jelen voltak. A dohánytermesztés nem a vetőmagon fog múlni az elkövetkező években”
– áll a cikkben.
