Tobacco
Becsült olvasási idő: 0 perc
„A dohánytermesztés nem a vetőmagon fog múlni”
Vetőmag és fajtakísérleti szemlét tartottak Debrecenben.

2022. augusztus 3-án vetőmag és fajtakísérleti szemlét tartottak Debrecenben, az Agroport-D Kft. Külső sámsoni úti telephelyén – írta csütörtökön a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) honlapja.

Fotó: MADOSZ.hu

A szemlén a hatóság képviselői mellett az iparág képviselői is jelen voltak. A dohánytermesztés nem a vetőmagon fog múlni az elkövetkező években”

– áll a cikkben.