Gyarmati Petra
Becsült olvasási idő: 10 perc
A cigaretta második élete

Sokan csak a szemétdomb császárának nevezik azt a magyar fiút, aki annyira bízott a gilisztáiban, hogy az egyetemet is otthagyta miattuk, majd felépített egy egész vállalatbirodalmat, amelynek hivatása, hogy megszüntesse a világ szemétproblémáját. Tom Szaky, a TerraCycle alapítója szinte folyamatosan úton van valamerre a nagyvilágban, szerencsénkre néhány hete egy budai kávézóban sikerült utolérnünk, és személyesen beszélgetnünk vele életfilozófiájáról, a cigarettacsikkek gyűjtéséről, újrahasznosításáról és a TerraCycle-ről.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!