Idén is átadták a Continental Dohányipari Zrt. törzsgárda elismeréseit – áll a vállalatcsoport honlapján.
A Continental 20 millió forintot osztott ki a legelkötelezettebb munkavállalói között. A pénzbeli jutalmat a szeptemberi bérhez csatolva kapta meg minden olyan munkatárs, aki legalább öt éve a társaságot erősíti. Az elismerés mértékét a társaságnál eltöltött évek is meghatározták – idén többen is 30 éves törzsgárda-tagságukat ünnepelhették.

Füzi Csaba, a Continental Dohányipari Zrt. vezérigazgatója elmondta, a törzsgárda munkája felbecsülhetetlen jelentőséggel bír a Continental mindennapjai során. Hozzátette, a 66 kiosztott elismerés rekordot jelent a társaság történetében, egyúttal pedig bizonyítja, hogy a Continental munkavállalók támogatása és ösztönzése jegyében végzett munkája, és a kapcsolódó kezdeményezései eredményesek.
